Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 13.06.2022

Nastavovač strojov / Strojník baliacich procesov 1250€ Ubytovanie zadarmo!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1250.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-workerunqualified-production-workerblue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Čo bude Vašou náplňou práce : - Preberanie zmeny, komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny , aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -Znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod. -Zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku. - Príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku. -Manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom. -Senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu. - Vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou -Povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení . -Všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúseností z vedením tímu - výhodou Skúsenosti s nastavovaním strojov - výhodou Skúseností z výrobného procesu - podmienkou Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť Ochota učiť sa nové veci
Benefity práce
Meal Vouchers,- dochádzkový bonus - výkonnostný bonus - osobné ohodnotenie 13% s priemernej mesačnej mzdy ( prémie na mesačnej baze ) - nadštandardné príplatky - rizikové príplatky - príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu vo víkende a prácu vo sviatok, - zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy - zabezpečené pracovné oblečenie a pracovná obuv - zľavy a výhodné nákupy v podnikovej predajní
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Adecco Slovakia s.r.o. je líder v poskytovaní personálnych služieb šitých na mieru. Kvalita našich služieb reflektuje dôkladnú znalosť trhu a hlboké pochopenie potrieb našich klientov. 50 rokov zhromažďujeme skúsenosti a znalosti a implementujeme moderné techniky a metódy práce. Dizajnujeme pre našich klientov nové riešenia, aby sme zvýšili účinnosť a nákladovú efektivitu procesov v oblasti ľudských zdrojov.

Podobné pracovné ponuky

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,98 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.
Kechnec
816.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
990.0 - 1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor Facility Managementu a Energetiky
Lozorno
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.