Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 04.11.2022

Nastavovač strojov / Strojník baliacich procesov 1 250€ Ubytovanie ZADARMO!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Účtovníctvo a financie, Inžinierstvo, Production
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1100.0 - 1250.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-workerunqualified-production-workerblue-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Čo bude Vašou náplňou práce : - preberanie zmeny, komunikácia so strojníkom balenia z preberanej zmeny , aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny -znalosť a schopnosť obsluhy strojov na baliacom úseku linky- baliace stroje, periférne zariadenia napr. krabicovač, dynamické váhy a pod. -zodpovednosť a povinnosť vykonávať činnosti podľa pokynov predáka alebo tím lídra. dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku. - príprava kotúčov obalu na výmenu a samotná výmena kotúčov, kontrola obalov a kontrola dátumov na výrobku. -manuálna manipulácia zo zlomom a sanitačným odpadom. -senzorická kontrola výrobku , odoberanie vzoriek , vizuálna kontrola linky, váženie a kontrola hotového výrobku- polotovaru a zodpovednosť za jeho kvalitu. - vedenie evidencie výroby elektronickou a aj písomnou formou -povinnosť zúčastňovať sa zákonných školení . -všetky uvedené činnosti a zodpovednosti vykonáva v súlade s programom IL6S.
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti s nastavovaním strojov - výhodou Skúsenosti z výrobného procesu - výhodou Ochota pracovať na zmeny Zodpovednosť Samostatnosť Ochota učiť sa nové veci
Benefity práce
- prémie na mesačnej baze 15 % z priemerného mesačnej mzdy - rizikové príplatky - príplatky za poobedné, nočné zmeny, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, - zabezpečené a hradené ubytovanie v rámci Bratislavy - stravné v hodnote 4,80€, príspevok na stravne vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta - stravovanie v podnikovej jedálni prostredníctvom MFP karty hneď po nástupe do práce - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi - zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajní - hradená vstupná lekárska prehliadka + hradené preventívne prehliadky - zabezpečenie potravinárskeho preukazu - starostlivosť koordinátora ešte pred nástupom do práce ( absolvovanie lekárskej prehliadky, ubytovanie, osobné konzultácie ) aj počas celého trvania PP
Jazykové požiadavky
slovensky - C1/C2
Informácie o spoločnosti
Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Podobné pracovné ponuky

Operátor/ka do výroby na 12tky blízko Košíc. Nenáročná práca! Odporúčací bonus, stravné 6,98 Eur. Zvoz zo smeru Čierna nad Tisou a Michaloviec.
Kechnec
816.0 - 1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Montážnik
Bánovce nad Bebravou
990.0 - 1050.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Koordinátor Facility Managementu a Energetiky
Lozorno
1900.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.