Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 12.01.2024

Koordinátor pre strategické účty

Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Administratíva
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1501.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme koordinátora pre strategické účty, ktorý bude zodpovedný za koordináciu procesu objednávania kľúčových projektov najväčších zákazníkov v regióne EMEA, a to od správneho a včasného spracovania objednávky až po jej včasné doručenie zákazníkovi. Náplň práce: Riadiť úspešné plánovanie, realizáciu, monitorovanie, kontrolu a ukončenie pridelených projektov. Koordinácia úloh v procese objednávania v rámci rôznych oddelení s cieľom dosiahnuť zákazníkom požadovaný čas dodania. Pravidelné podávanie správ o všetkých otvorených objednávkach/projektoch pre najväčších kľúčových zákazníkov v regióne EMEA - pôsobí ako kontaktná osoba pre komunikáciu s kľúčovými zákazníkmi.
Požiadavky na zamestnanca
- Skúsenosti s plánovaním materiálu, metodikou MPS a S&OP, moderným prístupom v dodávateľskom reťazci (elektronický dodávateľský reťazec) - Anglický jazyk je nutnosťou - MS Office Professional - Komunikačné a koordinačné schopnosti Orientácia na zákazníka - Schopnosť efektívne pracovať v tíme
Benefity práce
- Práca v profesionálnom a medzinárodnom tíme, - Ročné zvýšenie minimálnej mzdy, - Vianočný bonus 100 % základného platu, - pracovné voľno na regeneráciu s náhradou mzdy - 10 dní, - príspevok na stravu nad rámec zákona, - flexibilný pracovný čas, - 7,5 hodiny pracovného času, - bonus za odporúčanie, - a ďalšie výhody v rámci sociálneho programu (príspevky na darovanie krvi, príspevky pri pracovných a životných jubileách).
Jazykové požiadavky
anglicky - B2

Podobné pracovné ponuky

Technický zákaznícky servis s nemčinou
Bratislava
1583.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Administratívna podpora s nemčinou - možný home office!
Košice
1300.0 - 1650.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Personálny konzultant
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.