Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 29.02.2024

Key Account Manager na zákazníckom servise

Lokalita:
Dunajská Streda
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Logistika
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Komunikácia so zákazníkmi, koordinovanie návštev, tvorba výsledných správ a plnenie úloh pre finálne predloženie obchodnému riaditeľovi a generálnemu riaditeľovi. - Zúčastňovanie sa na stretnutiach so zákazníkmi. - Zúčastňovanie sa na pravidelných poradách zákazníckeho servisu. - Koordinácia činnosti s cieľom ich úspešného splnenia (riešenie sporných a zložitých prípadov vyplývajúcich z pracovnej činnosti). - Vedenie štatistiky a ich zasielanie na ďalšie spracovanie. - Sprostredkovávanie úloh, pokynov, pracovných postupov uložených obchodným riaditeľom. Pozícia je na úrovni salesu a dohadovania kontaktov.
Požiadavky na zamestnanca
- orientácia v oblasti logistiky, špedície, kontajnerovej prepravy - komunikácia (jednanie s ľuďmi) - prezentovanie - analyzovanie a riešenie problémov
Benefity práce
- Finančný príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom . - Moderná jedáleň v priestoroch spoločnosti zabezpečuje nielen obedy, ale aj pestré raňajky a rýchle občerstvenie počas dňa. - 5 týždňov dovolenky ročne pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na vek. - 1 deň plateného voľna v deň narodenia vlastného dieťaťa. - 1 deň plateného voľna v deň nástupu vlastného dieťaťa do 1. triedy základnej školy. - Odmena za doporučenie zamestnanca. - Vzdelávanie zamestnancov. - Welcome balíček pre zamestnanca v prvý deň nástupu do práce. - Odchodné do dôchodku nad rámec Zákonníka práce podľa dĺžky pracovného pomeru v našej spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky - C1,slovensky - C1

Podobné pracovné ponuky

Chcete spoznať logistiku 21. storočia? Poďte pracovať do robotického skladu a technik prevádzky!
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Operátor skladu
Kechnec
915.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
VODIČ NZV 1265EUR! +množstvo benefitov
Bratislava
1100.0 - 1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.