Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 06.05.2024

Key Account Manager na zákazníckom servise

Lokalita:
Dunajská Streda
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Logistika
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- Komunikácia so zákazníkmi, koordinovanie návštev, tvorba výsledných správ a plnenie úloh pre finálne predloženie obchodnému riaditeľovi a generálnemu riaditeľovi. - Zúčastňovanie sa na stretnutiach so zákazníkmi. - Zúčastňovanie sa na pravidelných poradách zákazníckeho servisu. - Koordinácia činnosti s cieľom ich úspešného splnenia (riešenie sporných a zložitých prípadov vyplývajúcich z pracovnej činnosti). - Vedenie štatistiky a ich zasielanie na ďalšie spracovanie. - Sprostredkovávanie úloh, pokynov, pracovných postupov uložených obchodným riaditeľom. Pozícia je na úrovni salesu a dohadovania kontaktov.
Požiadavky na zamestnanca
– orientácia v oblasti logistiky, špedície, kontajnerovej prepravy – komunikácia (jednanie s ľuďmi) – prezentovanie – analyzovanie a riešenie problémov
Benefity práce
– Finančný príspevok na stravovanie plne hradený zamestnávateľom . – Moderná jedáleň v priestoroch spoločnosti zabezpečuje nielen obedy, ale aj pestré raňajky a rýchle občerstvenie počas dňa. – 5 týždňov dovolenky ročne pre všetkých zamestnancov bez ohľadu na vek. – 1 deň plateného voľna v deň narodenia vlastného dieťaťa. – 1 deň plateného voľna v deň nástupu vlastného dieťaťa do 1. triedy základnej školy. – Odmena za doporučenie zamestnanca. – Vzdelávanie zamestnancov. – Welcome balíček pre zamestnanca v prvý deň nástupu do práce. – Odchodné do dôchodku nad rámec Zákonníka práce podľa dĺžky pracovného pomeru v našej spoločnosti.
Jazykové požiadavky
anglicky – C1,slovensky – C1

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.