Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.03.2024

Key Account manager

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Obchod a Nákup
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť poskytujúcu zamestnanecké benefity pre zamestnávateľov, hľadáme Key Account managera s výbornými komunikačnými schopnosťami. Popis práce: - Komunikácia a starostlivosť o existujúcich klientov s cieľom zvýšiť obchodný obrat a získať spätnú väzbu na kvalitu ponúkaných produktov - Reagovanie na potreby klientov a riešenie ich požiadaviek. - Príprava a realizovanie ponúk, cenových kalkulácií, prezentácií a ďalšie informačno-propagačné aktivity podporujúce predaj. - Budovanie dlhodobých vzťahov s existujúcimi klientmi. - Zúčastňovanie sa na networkingových akciách, eventoch a konferenciách. - Zodpovednosť za administratívu v rámci svojej agendy a reporting nadriadenému. - Proaktívne navrhovanie zmien na zlepšovanie procesov a tímovej kooperácie. - Aktívna účasť na zverených tímových projektoch.
Požiadavky na zamestnanca
- Znalosti z prostredia obchodu v B2B sektore - Silné komunikačné, vyjednávacie a organizačné schopnosti. - Ochotu cestovať (aktívny šofér). - Samostatnosť a proaktívny prístup. - Orientácia na výsledok a kvalitu. - Záujem o šport a aktívny život. - Chuť na sebe pracovať. - Lojalitu voči zamestnávateľovi a kolegom.
Benefity práce
- Otvorenú komunikáciu a veľa srandy, ale aj práce. - Fajn kolegov, ktorí sa vzájomne podporujú. - Kartu MultiSport, s ktorou môžeš športovať každý deň. - Možnosť spolupracovať na kľúčových projektoch. - Priestor pre realizáciu vlastných nápadov. - Externé školenia, ktoré podporia tvoj profesijný i osobný rozvoj. - Športové teambuildingy. - Mobilný telefón a notebook. - Home office a sick days.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť poskytujúca zamestnávateľom benefity pre ich zamestnancov.

Podobné pracovné ponuky

Senior špecialista správy siete
Bratislava
1800.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Aplikačný špecialista
Bratislava
2400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Obchodný zástupca - KMK
Brunovce
1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.