Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 23.08.2022

Jednoduchá práca pracovníka v čokoládovni. Doprava zdarma!

Lokalita:
Dunajská Streda
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
FMCG
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1049.0 - 1200.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre jedného z najväčších potravinových výrobcov na Slovensku. Hľadáme pracovníčky - pracovníkov, ktorý budú pomáhať pri výrobe sladkostí. Rozširujeme tím a tiež podnikovú rodinu. Práca priamo vo výrobe na úsekoch: - kontrola výrobkov na linke - práca na rôznych pozíciách a viacerých linkách podľa potreby - ukladanie krabíc s výrobkami na paletu Pracujeme na 3 zmeny - pon-pia, víkendy voľné.
Požiadavky na zamestnanca
- prémie 15 % z priemernej mesačnej mzdy, na mesačnej báze - hradená a zabezpečená doprava - stravne v hodnote 4,50€, finančný príspevok na stravu vyplácaný priamo na účet, gastro Callio karta - kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi. - pravidelný prídel produktov, - nadštandardné príplatky - príplatky za nočné a prácu vo sviatok a víkend
Benefity práce
potravinársky preukaz - výhodou manuálna zručnosť, zmysel pre detail, presnosť. dôraz na hygienu seriózny prístup k práci, dochvíľnosť. záujem o dlhodobú prácu. ochota pracovať na zmeny.

Podobné pracovné ponuky

Nastavovač strojov – nástup priamo do kmeňa, víkendy voľné!
Sereď
1320.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Zarábajte až 1250€ mesačne ako Predavač/ka!!!
Bratislava
1250.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Strojník balenia / formovania s ubytovaním ZDARMA! 1.465
Bratislava
1100.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.