Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 19.10.2022

Java programator ERP

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2400.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Vývoj a údržba softvéru na správu projektov, plánovanie a dochádzku, nasadeného vo všetkých pobočkách firmy „Enterprise resource planning“. Podpora oddelenia controllingu – vývoj a údržba nástroja na zber údajov z našich systémov a ich spracovanie na účely tvorby reportov. Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu
Požiadavky na zamestnanca
Niekoľkoročné profesionálne pracovné skúsenosti v Java (úroveň medior). Výhodou sú skúsenosti s relačnými databázami. Plusom sú tiež skúsenosti s ERP systémom. Uvítame aj prax s firemným controllingom alebo ekonomické znalosti. Dobré komunikačné zručnosti v anglickom jazyku (minimálne na úrovni B2), nemecký jazyk výhodou. Schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.
Benefity práce
Nadštandardný plat, pravidelné výkonnostné a mimoriadne prémie + každý rok možnosť vianočnej prémie až do výšky 13. platu. Dlhodobý pracovný pomer v jednej z najväčších pobočiek nemeckej materskej spoločnosti. Rast v spoločnosti, ktorá je lídrom v poskytovaní moderných riešení v oblasti poisťovníctva a finančníctva. Možnosť zaškolenia a koučingu pod vedením skúseného kolegu. Zaujímavé firemné benefity, ako vzdelávanie, šport, oddych či teambuildingy. Flexibilný pracovný čas a možnosť čiastočného home office.
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2,nemecky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Senior DevOps Engineer
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Linux System Application Admin - Senior
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Windows System Admin - Senior
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.