Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 09.04.2024

IT Security Specialist (Senior) PKI Engineer

Lokalita:
Nitra
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2200.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta v oblasti IT služieb hľadáme security špecialistu so zameraním na PKI, ktorého úlohou bude poskytovanie komplexných riešení pre infraštruktúru verejných kľúčov. Je možné pracovať naplno z domu, pri potrebe dostaviť sa 2-4 krát mesačne do kancelárie v rôznych lokalitách Slovenska. Náplň práce: - Konzultácia, navrhovanie a realizácia riešení pre infraštruktúru verejných kľúčov (PKI) - Plánovanie, inštalácia a prevádzka riešenia správy kľúčov - Analýza a posudzovanie PKI - Zvýšenie úrovne automatizácie a rozšírenie možností monitorovania.
Požiadavky na zamestnanca
Požiadavky: - Prax v oblasti IT Security/ penetration testing aspoň 5 rokov. - Samostatný štýl práce zameraný na riešenie, s nadšením pre získavanie nových poznatkov. - Znalosť základných technológií vrátane kryptografie, PKI a X.509. - Praktické skúsenosti so službami Active Directory a AD Certificate Services. - Znalosť kybernetickej bezpečnosti, riadenia bezpečnosti IT, ochrany údajov a dodržiavania predpisov. - Schopnosť spolupracovať a kolegami, orientácia na služby a nadšenie pre inováciu. - Komunikatívna úroveň anglického jazyka. Výhodou sú: - Znalosť Thales LUNA HSM a Thales CipherTrust. - Skúsenosti s ITIL, ISO 27001. - Nemecký jazyk. - Spoločné navrhovanie a zdokonaľovanie procesov. - Vytváranie a udržiavanie dokumentácie.
Benefity práce
- Možnosť pracovať z domu. - Multisport karta. - Ďalšie vzdelávanie a kurzy v IT. - Príspevok k tímovým športovým aktivitám. - Firemné podujatia - letný večierok, vianočný večierok. - Zľavy u vybraných obchodných partnerov. - Referall program. - Kompenzácia za nadčasy.
Jazykové požiadavky
slovensky - C1,anglicky - C1
Informácie o spoločnosti
Moderná, dynamická firma s medzinárodným vlastníctvom, ponúkajúca profesionálne IT služby svojim partnerom.

Podobné pracovné ponuky

Senior C# Developer
Košice
3500.0 - 4300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Programátor pre automotive systémy (C / Matlab Simulink)
Kysucké Nové Mesto
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Software Developer (Java, Python)
Kysucké Nové Mesto
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.