Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.03.2024

IOS Frontend Developer

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba, IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2700.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho klienta v oblasti bankovníctva hľadáme skúseného FrontEnd iOS developera. Vašou úlohou bude porozumieť, analyzovať a navrhovať riešenia implementácie pre požiadavky biznisu. Následne budete v spolupráci s tímami pracovať na vývoji. Ak máte aj presah znalostí do testingu a analýzy, vieme to oceniť.
Požiadavky na zamestnanca
- Dôkladná znalosť Objective C. - Pokročilá schopnosť vývoja: Swift (iOS). - Zručnosť a schopnosť efektívne analyzovať prichádzajúce požiadavky. - Samostatnosť pri navrhovaní stratégií implementácie požiadaviek. - Zdatné skúsenosti a porozumenie JSON, GIT. - Dva roky praktických skúseností s vývojom mobilných aplikácií, najmä v oblasti zobrazovania formulárov. - Plynulá komunikácia v angličtine. - Preukázané komunikačné zručnosti prostredníctvom tímovej spolupráce, najlepšie v agile prostredí. - Skúsenosť z bankového prostredia je výhodou.
Benefity práce
- Šanca podieľať sa na vzniku bankových inovácií. - Atraktívne kariérne vyhliadky. - Kvalitné možnosti profesionálneho a osobného rastu. - Spolupráca so skúsenými lídrami. - Konkurenčné motivačné odmeňovanie. - Prístup k bezplatnej psychologickej podpore. - Poskytovaný príspevok na DDS.
Jazykové požiadavky
slovensky - C1,anglicky - C1
Informácie o spoločnosti
Medzinárodná banková spoločnosť pôsobiaca už roky na Slovensku.

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby - Jednoduchá práca na 2 zmeny!
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Operátor výroby v Liptovskom Mikuláši, práca v dvojzmennej prevádzke vhodná najmä pre ženy
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladový operátor
Bratislava
1280.0 - 1355.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.