Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.02.2024

Infrastructure technical Linux leader

Lokalita:
Prešov
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme Senior manažéra infraštruktúry, ktorý by spolu s naším rastúcim tímom riadil IT operácie jedného z našich najvýznamnejších zákazníkov. Ak máš záujem o nové technológie a chceš riadiť prevádzku v prostredí s vysokou dostupnosťou a vysokou bezpečnosťou, toto je práve pre Teba, pridaj sa k nám!
Požiadavky na zamestnanca
Čo od Teba potrebujeme: • Skúsenosti s prevádzkou IT Infraštruktúry s dobrým prehľadom o podnikových architektúrach a hĺbkové know-how aspoň v jednom z prostredí Unix / Linux / Windows / networking), prevažne však Linux prostredie, nakoľko budeš v súčasťou Linux tímu, kde je potrebné nezvladnuť tlak na prácu a starostlivosť o viac ako 1000 systémov, vrátane celkovej starostlivosti o zvyšok prostredia - monitoring infraštruktúry, virtualizácia, atď. • Proaktivita a zodpovednosť prevziať riešenie incidentov, sledovanie problémov a implementáciu nových požiadaviek • Otvorenosť a ochota učiť sa nové technológie • Schopnosť prevziať vedenie pre časti operácie • Ochota prísť 2x/mesiac do officu v Prešove Iné zručnosti, ktoré by boli výhodou: • Skriptovacie jazyky (bash, Python) • Skúsenosti v oblasti sietí, firewallov, WAF, ADC • Základné zručnosti správy databázy, najlepšie na Oracle
Benefity práce
v závislosti od schopností a skúseností kandidáta, + kvartálne bonusy
Jazykové požiadavky
anglicky - B2
Informácie o spoločnosti
Spoločnosť prinášajúca profesionálne riešenia v oblasti IT

Podobné pracovné ponuky

Technický zákaznícky servis s nemčinou
Bratislava
1583.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Manager of Full Stack Development Team
Bratislava
3160.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior Product Designer
Bratislava
4000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.