Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 08.11.2022

Industrializačný Projektový Inžinier

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Inžinierstvo, Inžinierstvo
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
2000.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
Pre nášho významného klienta hľadáme projektového inžiniera, ktorý by mal na starosti: - Analýza technickej realizovateľnosti všetkých prostriedkov a návrh projektovému tímu, technické riešenia v súlade so vstupnými údajmi, prietokom, rýchlosťou, časom a pod. - Vedenie P-FMEA v rámci medzifunkčného tímu, účasť na stretnutiach so zákazníkom/dodávateľom podľa potreby. - Riadenie dodávateľských konzultácií a výber dodávateľov v spolupráci s oddelením nákupu. - Zabezpečenie práce počas vývojovej fázy v rámci termínov a rozpočtu, prijímanie nápravných opatrení, v prípade odchýlky riadenie predbežných akceptácií u dodávateľa s ohľadom na interný systém riadenia projektov. - Zodpovednosť za fyzický presun prostriedkov do závodu v dohodnutých termínoch, účasť pri testoch na mieste výroby. - Riadenie konečných preberaní prostriedkov v závode a schopností prostriedkov až do konečného preberania závodu. - Zodpovednosť za všetku relevantnú internú a externú dokumentáciu počas celého projektu.
Požiadavky na zamestnanca
prax minimálne 2 roky na obdobnej pozícií skúsenosti s procesom montáže flexibilita (časté cestovanie - 50%pracovného času / Slovensko, Francúzsko, Česko, Nemecko) zodpovednosť, rozhodnosť, tvorivé myslenie, výborné komunikačné schopnosti
Jazykové požiadavky
anglicky - B1/B2

Podobné pracovné ponuky

Plánovač logistiky
Slovensko
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Junior produktový inžinier
Trenčín
1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Inžinier pre pokročilú výrobu
Trenčín
2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.