Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 31.01.2024

Šička! Práca na 2 zmeny bez nočných!

Lokalita:
Námestovo
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Production, Výroba
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
5.21 - 5.71 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Už si doma šila na šijacom stroji? Baví Ťa šitie? Hľadáme šikovných zamestnancov na šitie v Námestove ! Tvojou prácou bude: - manipulácia s materiálom textilnej výroby, - šitie komponentov do výrobku, - vizuálna kontrola ušitých dielov, - skúsenosť s priemyselným šitím je veľkou výhodou, nie však podmienkou, - práca v modernom a čistom prostredí. Ak skúsenosti máš, tak ich využi a vynikni! Ak chceš začať stačí nás kontaktovať. Všetko ostatné vybavíme za Teba (lekár, pracovné oblečenie, vstupný pohovor, zaškolenie a termín nástupu do práce ;) Ešte hľadáš motiváciu? Pozri nižšie ponúkané benefity ... Čo ešte viac? Už len reagovať alebo si zavolať.
Požiadavky na zamestnanca
- šikovnosť, - zodpovednosť, - chuť pracovať
Benefity práce
- základná mzda 5,21€/hod. + príplatky za poobedné aj nočné zmeny, po záučnej dobe navýšenie základnej hodinovej mzdy na 5,52€ - práca na 2 zmeny (týždeň ranná, týždeň poobedná) - bez nočných zmien! - motivačný bonus, - dochádzkový bonus, - stravovanie v závodnej jedálni, - dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer, - istota stabilného príjmu, - výplata 15. v mesiaci, - vstupná lekárska prehliadka ZADARMO, - možnosť prechodu do kmeňa.

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.