Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 15.03.2024

Identity & Access Management (IAM) Consultant

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
2500.0 EUR
Pozícia:
consultant
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme skúsených konzultantov špecializujúcich sa na správu identity a prístupu (IAM) pre jedného z našich klientov. Ak máte skúsenosti v agilnom prostredí a v oblasti IAM, táto pracovná ponuka je pre vás ako stvorená! Náplň práce: - Spolupráca v tíme, ako aj komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi - Implementácia, správa a vylepšovanie systémov IAM - Používanie technológií ako OAuth 2.0, OpenID Connect, SAML, One Identity a Ping Identity - Vytváranie, prispôsobovanie a rozširovanie rozhraní pre systémy ako HR, SAP, SCIM a pod. - Podpora rôznych softvérových dodávateľov spoločnosti - Pomoc zákazníkom a správcom aplikácií (L2) - Riešenie a odstraňovanie zložitých problémov (L3)
Požiadavky na zamestnanca
- Vysokoškolské vzdelanie v oblasti IT alebo príbuznej - 5 alebo viac rokov skúseností v IT - Skúsenosti s platformami ako Ping Identity, OneLogin, Okta, Keycloak atď. - Znalosť SQL a aspoň jedného programovacieho jazyka ako Java, Javascript, .NET, VBA, Angular - Znalosť Unix/Windows Server; sietí a protokolov (TCP/IP, HTTP, REST); LDAP/adresárnych služieb - Skúsenosti v prostredí IT bezpečnosti a vysoká úroveň povedomia o IT bezpečnosti - Znalosť JIRA je výhodou - Dobré komunikačné schopnosti aj v anglickom jazyku (nemecký jazyk je výhodou)
Benefity práce
- 99% Home office (nutnosť navštíviť pobočku maximálne 2x za mesiac) - Rozvojové IT školenia - Jazykové kurzy - Multisport karta - Firemné akcie - Zľavy u vybraných obchodných partnerov - Príspevok na okuliare - Platené nadčasy
Jazykové požiadavky
anglicky - B2,nemecky - B1

Podobné pracovné ponuky

Bussiness support s Nemčinou
Bratislava
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Software Developer SAP Platform
Bratislava
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Senior špecialista správy siete
Bratislava
1800.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.