Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 16.05.2024

Hľadáme pracovníkov do poloautomatizovanej elektro výroby v Košiciach na 12tky.

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1000.0 - 1350.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- jedná sa o montáž resp. rozkladanie malých elektro komponentov/výrobkov, - práca v stoji, obsluha poloautomatizovaných výrobných liniek, - kontrola kvality vyrobených komponentov/produktov, - kompletizácia elektrokomponentov na základe presne definovaných postupov - dodržiavanie pokynov nadriadeného Práca je na 12 hod. zmeny (2x denná, 2x voľno, 2x nočná, 2x voľno - práca v stoji) Ide o moderné, čisté, klimatizované pracovné prostredie. Nejde o fyzicky náročná prácu v zmysle dvíhania ťažkých bremien. Práca v tempe Možnosť kariérneho rastu. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
– podmienkou je manuálna zručnosť, keďže ide o malé súčiastky, – vyžaduje sa dobrý zrak a zmysel pre presnosť a detail, – prax v elektro výrobe je veľkou výhodou – požaduje sa tiež ochota pracovať na zmeny /aj nočné/ a zvládnuť prácu v stoji
Benefity práce
Bonusy až do výšky 331,- Eur (motivačný bonus 111,- Eur + Dochádzkový bonus 100,- Eur + Výkonnostný bonus 120,- Eur
Informácie o spoločnosti
Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002. Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti. Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja. Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Andrea Švecová
andrea.svecova@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Vodič VZV 1.470e! Práca na JEDNU ZMENU!
Bratislava
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Si zručný Technológ/Metalurg a máš rád priateľské zázemie ? Hľadáme práve teba.
Považská Bystrica
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Systémový inžinier
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.