Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 22.03.2024

Hľadáme pracovníkov do poloautomatizovanej elektro výroby v Košiciach na 12tky.

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1000.0 - 1350.0 EUR
Informácie o pracovnej ponuke
- jedná sa o montáž resp. rozkladanie malých elektro komponentov/výrobkov, - práca v stoji, obsluha poloautomatizovaných výrobných liniek, - kontrola kvality vyrobených komponentov/produktov, - kompletizácia elektrokomponentov na základe presne definovaných postupov - dodržiavanie pokynov nadriadeného Práca je na 12 hod. zmeny (2x denná, 2x voľno, 2x nočná, 2x voľno - práca v stoji) Ide o moderné, čisté, klimatizované pracovné prostredie. Nejde o fyzicky náročná prácu v zmysle dvíhania ťažkých bremien. Práca v tempe Možnosť kariérneho rastu. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.
Požiadavky na zamestnanca
- podmienkou je manuálna zručnosť, keďže ide o malé súčiastky, - vyžaduje sa dobrý zrak a zmysel pre presnosť a detail, - prax v elektro výrobe je veľkou výhodou - požaduje sa tiež ochota pracovať na zmeny /aj nočné/ a zvládnuť prácu v stoji
Benefity práce
Bonusy až do výšky 331,- Eur (motivačný bonus 111,- Eur + Dochádzkový bonus 100,- Eur + Výkonnostný bonus 120,- Eur
Informácie o spoločnosti
Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002. Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov. Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti. Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja. Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby - Jednoduchá práca na 2 zmeny!
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Operátor výroby v Liptovskom Mikuláši, práca v dvojzmennej prevádzke vhodná najmä pre ženy
Liptovský Mikuláš
950.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Skladový operátor
Bratislava
1280.0 - 1355.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.