Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 07.06.2024

Hľadáme IT Architekta (Java, JS, Cloud, Python)!

Lokalita:
Košice
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
IT a Telekomunikácie
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
3600.0 EUR
Pozícia:
white-collar-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáte novú výzvu ako IT architekt? Náš klient, medzinárodná telekomunikačná spoločnosť, sa rozširuje a hľadá do svojho finančného tímu. Náplň práce: - Vybudujte cloudovú aplikáciu pre riadenie úverových rizík a podvodov. - Analyzujte a navrhujte požiadavky s holistickým obchodným prístupom. - Zapojte sa do celého cyklu od analýzy požiadaviek cez vývoj až po nasadenie. - Transformujte existujúce riešenia na nové technológie. - Pracujte na detekcii anomálií v reálnom čase a grafových databázach. - Plánujte technickej transformácie. - Riadte expozíciu voči úverovému riziku v Nemecku. - Udržiavajte a zlepšujte technické možnosti na odhaľovanie podvodov, prevenciu a riadenie rizík. - Transformujte infraštruktúru na full-stack Shared Service. - Spolupracujte s medzinárodnými tímami v Košiciach (Slovensko) a v Nemecku. pre zákazníkov kvalifikovaných senior architektov a vedúcich vývojárov. Čakajú na vás vzrušujúce projekty!
Požiadavky na zamestnanca
Skúsenosti: – > 6 rokov profesionálnej praxe vo vývoji softvéru v podnikovom prostredí – Skúsenosti s vytváraním škálovateľných prostredí mikroslužieb pre verejné cloudy (prednostne AWS) – Znalosť moderných programovacích jazykov a platforiem (Java, Python, SQL, MongoDB, AWS, Postgres, Javascript) – Znalosti v oblasti správy veľkých objemov dát a analytických nástrojov – Skúsenosti s procesmi riadenia úverového rizika a podvodov Zručnosti: – Vývoj backendu (najlepšie Java, Javascript) – Vývoj webových aplikácií/frontendu (napr. Angular, Vue.js) – Skúsenosti s automatizáciou testovania – Cloudové platformy (napr. AWS, GCP)
Benefity práce
– Ročný bonus. – Flexibilný pracovný čas. – Hybridný model práce – 3 dni za týždeň práca z domu. – Plne hradené stravné lístky. – Poskytnutie mobilného telefónu na osobné použitie. – Notebook poskytnutý spoločnosťou. – Exkluzívne zľavy na produkty klienta. – Príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie. – Rôznorodé výhody prostredníctvom systému kafetérie/karty Multisport. – Sick days. – Prístup do športových klubov a dni zdravia. – Príjemné teambuildingové podujatia vrátane letných a vianočných večierkov. – Priestor na profesionálny postup. – Referral bonus.
Jazykové požiadavky
anglicky – B2,slovensky – C1
Mám záujem o ponuku: Kontaktné údaje:
Kristián Psotný
kristian.psotny@talent-solutions.sk

Podobné pracovné ponuky

Špecialista mzdovej agendy
Trnava
1500.0 - 2000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Vedúci oddelenia chemickej výroby
Žarnovica
1500.0 - 1800.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
IT systémový administrátor
Slovensko
1700.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.