Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 11.04.2024

Hľadá sa elektromechanik do výrobne cukroviniek.

Lokalita:
Sereď
Kontrakt:
Plný Úväzok
Odvetvie:
Produkcia
Dátum nástupu:
ihneď
Platové podmienky:
1540.0 EUR
Pozícia:
qualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Hľadáme šikovného a skúseného elektrikára pre najväčšieho výrobcu cukroviniek na Slovensku. Jedná sa o údržbu vysoko automatizovanej výrobne. Z tohto dôvodu je podmienkou mať vyhlášku 508/2009 Z.z. § 22. Náplň práce: - Diagnostika porúch elektrických strojov a zariadení. - Odstraňovanie revíznych porúch, návrh a realizácia vylepšení. - Údržba a montáž elektrotechnických a strojnotechnologických zariadení. - Schopnosť čítať technickú dokumentáciu. - Prestavovanie strojných zariadení.
Požiadavky na zamestnanca
– Skúsenosti s elektroúdržbou na výrobných zariadeniach, – vyhláška 508/2009 Z.z. § 22, – ochota pracovať na zmeny, – proaktívny prístup k práci, – zodpovednosť.
Benefity práce
– 2x ročne mimoriadne odmeny, – po skúšobnej dobe možnosť navýšenia mzdy na 8,30€/hod (1632€/brutto), – dochádzkový bonus až 500€ ročne, – stravovanie v podnikovej jedálni od 1,10€ – príspevok 250€ na zdravotnú starostlivosť, kultúrne vyžitie alebo dopravu, – príspevok 275€ na rekreačný pobyt, – možnosť kariérneho rastu, – zabezpečenie ochranných pracovných prostriedkov.

Táto pozícia už bola obsadená. Pozrite si prosím naše ďalšie aktuálne ponuky práce a nájdite svoju príležitosť.

Zobraziť pracovné ponuky

Podobné pracovné ponuky

Value Added Services Specialist
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Marketing Expert
Bratislava
2600.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Customer support specialist (HU + GR + AJ)
Bratislava
2200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.