Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 28.02.2024

Chcete spoznať logistiku 21. storočia? Poďte pracovať do robotického skladu a technik prevádzky!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba, Logistika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
blue-collar-workerqualified-production-workerunqualified-production-workerforeman
Informácie o pracovnej ponuke
Sú Vaším záujmom moderné logistické riešenia? Nebaví Vás práca v bežnom sklade? Pridajte sa k nám do tímu, kde medzi kolegov patria aj roboty! Pre nášho klienta, renomovanú medzinárodnú logistickú spoločnosť, hľadáme kandidátov na pozíciu TECHNIKA PREVÁDZKY. Vaše hlavné úlohy budú: - Zabezpečenie základného servisu a údržby AGV strojov - Údržba jazdných dráh a koridorov - Fyzická manipulácia s robotmi - Zdvíhanie ťažkých bremien - Komunikácia s kolegami na zmene, na pracovisku Pripoj sa k logistike 21. storočia a jazdite v práci na bicykli!
Požiadavky na zamestnanca
- Spoľahlivý, dochvíľny a komunikatívny tímový hráč - Skúsenosti s prácou v logistike, výhodou - Záujem o technológie a strojárenstvo - Elektrotechnické vzdelanie výhodou - Ochota pracovať na zmeny - Jazda na bicykli
Benefity práce
- Príspevok do Kafetérie- 200€/rok (kultúra, šport, cestovanie, životné udalosti) - Motivačný systém odmeňovania (13. plat, divízne odmeny, referenčný bonus) - 2x viac gastrolístkov za odpracované zmeny - Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu - Zabezpečenie pracovného odevu a ochranných pomôcok - Preplácané lekárske prehliadky - Niekoľko firemných akcii do roka - Nápoje zdarma (káva, čaj...)
Jazykové požiadavky
slovensky - C1

Podobné pracovné ponuky

Operátor výroby kovanie - rozširujeme tím. Využi nástupný bonus 1000€!
Kysucké Nové Mesto
1200.0 - 1400.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Lead Buyer
Martin
3000.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista pre technické oddelenie
Kysucké Nové Mesto
1300.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.