Späť na výsledky vyhladávania
Dátum publikovania: 20.11.2023

Chceš pracovať s autonómnymi skladovacími robotmi, ako TECHNIK PREVÁDZKY? Nehľadaj ďalej! Táto technológiami nabitá práca je pre teba!

Lokalita:
Bratislava
Kontrakt:
plný úväzok
Odvetvie:
Výroba, Logistika
Dátum nástupu:
dohodou
Platové podmienky:
1300.0 EUR
Pozícia:
unqualified-production-worker
Informácie o pracovnej ponuke
Zaujímajú ťa moderné riešenia v logistickej sfére? Chceš pracovať s autonómnymi mobilnými robotmi? Digitálne technológie ti nie sú cudzie? Pre nášho klienta, uznávanú medzinárodnú logistickú spoločnosť hľadáme kandidátov na pracovnú pozíciu TECHNIK PREVÁDZKY Tvojou hlavnou úlohou bude: - Základný servis AGV strojov - Údržba jazdných dráh - Fyzická manipulácia s robotmi - Zdvíhanie ťažkých bremien Presuň sa do logistiky 21. storočia a jazdi v práci na bicykli!
Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie: - stredoškolské s maturitou/bez maturity - nadstavbové/vyššie odborné - vysokoškolské I., II. stupňa Predpoklady a zručnosti: - Spoľahlivý, dochvíľny a komunikatívny tímový hráč - Skúsenosti s prácou v logistike, výhodou - Záujem o technológie a strojárenstvo - Elektrotechnické vzdelanie výhodou - Ochota pracovať na zmeny - Jazda na bicykli
Benefity práce
- Príspevok do Kafetérie- 200€/rok (kultúra, šport, cestovanie, životné udalosti) - Motivačný systém odmeňovania (13. plat, divízne odmeny, referenčný bonus) - 2x viac gastrolístkov za odpracované zmeny - Možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu - Zabezpečenie pracovného odevu a ochranných pomôcok - Preplácané lekárske prehliadky - Niekoľko firemných akcii do roka - Nápoje zdarma (káva, čaj...)
Jazykové požiadavky
slovensky - C1

Podobné pracovné ponuky

Nepriamy nákupca pre automobilovú spoločnosť
Kechnec
1500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Špecialista na oddelení kvality
Strecno
1200.0 EUR

Detail pracovnej ponuky
Key Account Manager na zákazníckom servise
Dunajská Streda
2500.0 EUR

Detail pracovnej ponuky

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.