HR Learning Circle Košice

V poradí druhou zastávkou podujatia HR Learning Circle boli Košice. Ako hlavný partner podujatia sme tento diskusný krúžok usporiadali v priestoroch Tabačka Kulturfabrik. V príjemnej atmosfére košických HR špecialistov a managerov z firiem rôzneho zamerania sme sa opäť pozreli na tému DEIB (Diversity, Equity, Inclusion, and Belonging).

Diskusia bola vedená štyrmi úspešnými manažérkami, ktoré sa podelili o svoje skúsenosti a príklady z praxe. Do diskusie sa aktívne zapájali aj prítomní a tak bolo toto stretnutie naozaj autentické a interaktívne. Diskutovalo sa najmä o pojmoch „inklúzia/integrácia“, do akej miery sú tieto procesy vo firmách dôležité a aké aktivity je možné pre to uskutočňovať. Diskutovanou bola taktiež téma rovnosti platov, možností uplatnenia a integrovania. V rámci takýchto podujatí je dôležitou súčasťou aj networking-ová časť, kde sa stretnú či už staré známe tváre alebo sa nadviažu nové kontakty.

„Práve takéto podujatia nám prinášajú možnosti realizovať ďalšie skvelé eventy na zaujímavé témy, ktoré sú súčasťou aktuálnych trendov týkajúcich sa trhu práce. Posledným podujatím s touto tematikou bude HR Learning Circle Žilina a my sa už teraz nevieme dočkať ďalších inšpiratívnych stretnutí, “ informuje Monika Görcsösová, Recruitment Project Lead (Košice) spoločnosti Talent Solutions.

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
1. decembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.