Kariéra Expo Bratislava 2023

Kariéra EXPO Bratislava – 11. október 2023

„Sme radi že sme sa zúčastnili podujatia Kariéra EXPO, kde sme prezentovali rôzne ponuky práce pre našich kandidátov, ktoré ich vedia posunúť vpred. Taktiež sme sa konštruktívne rozprávali s našimi klientmi o súčasnej situácii a budúcom vývoji v rámci pracovného trhu. Celkové podujatie hodnotím ako prínosné a som príjemne prekvapený počtom návštevníkov, “ hodnotí Eduard Čulka, Branch Manager Trnava (Talent Solutions).

„Vďaka podujatiu Kariéra EXPO som mala možnosť stretnúť sa osobne so širokým spektrom ľudí z rôznych oblastí, ktorým sme mohli pomôcť nielen s hľadaním pracovných miest, ale aj zhodnotiť ich životopis, či zistiť ich možnosti v rámci trhu práce, kariérneho a osobnostného rastu. Osobne oceňujem kvalitný výber speakrov a rozmanitosť prednášok na pódiách, “ oceňuje Katarína Balažovjech, TH Recruiter Senior Trnava (Talent Solutions).

 

„Vďaka podujatiu som mohla zažiť nezabudnuteľné osobné stretnutia s potenciálnymi kandidátmi. Bolo úžasné rozprávať sa s kandidátmi tvárou v tvár, pretože to prináša úplne inú dimenziu komunikácie. Osobné stretnutie bolo omnoho osobnejšie a hlbšie, než obyčajný telefonický hovor, alebo online pohovor. Viacerí kandidáti mi zanechali svoje kontaktné údaje, či životopis. Teším sa, že ich budem môcť osloviť s pracovnou ponukou podľa ich predstáv. Príjemné stretnutia mi poskytli obrovskú radosť a energiu do mojej práce, “ dodáva Jaroslava Zöldfayová, PP Consultant Engineering Trnava (Talent Solutions).

 

 

Zdieľať:
Facebook LinkedIn
Instagram
5. novembra 2023 | Talent Solutions

Kontaktujte nás

    Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej požiadavky. Viac informácií nájdete v zásadách ochrany osobných údajov.